Gdzie dobre punkty protetyczne słuchu w Warszawie?

Dyskusja, porady, pytania na temat aparatów słuchowych, systemów FM, baterii oraz akcesoriów.

Moderator: admin

Tazzido

Gdzie dobre punkty protetyczne słuchu w Warszawie?

Post autor: Tazzido » czw lis 20, 2008 18:29

Czesc, jestem na forum pierwszy raz wiec witam wszystkich serdecznie:)

Mam tatę w wieku 74 lat i muszę mu kupić aparat słuchowy tak w przedziale 2000-3500. Ma już jeden douszny (robiony na miarę) ale nie jest z niego zadowolony. Poszukuję dobrych puntów protetycznych słuchu w Warszawie by mógł zrobić sobie badania, przetestować aparaty (najlepiej kilku firm) i dobrać odpowiedni dla siebie. Może jakies wypożyczenie na tydzień za kaucja tak by sprawdzić czy dany model mu odpowiada.
Na pewno jakieś adresy lub nazwy punktów moglibyście mi polecić.
Generalni chodzi mi o to żeby się nie naciąć na niekompetencje obsługi i w konsekwencji zakup niedobranego aparatu.

orion

Re: Gdzie dobre punkty protetyczne słuchu w Warszawie?

Post autor: orion » czw lis 27, 2008 13:38

Mierzyłem aparaty w Audiofonie przy Powstańców Warszawy 2 - wejście od tej uliczki gdzie jest Wedel na rogu, bodajże Górskiego?, i tam trafiłem na bardzo kompetentną kobietę, robi wrażenie fachowca i jest przy tym miła, potrafi słuchać i stara się rozwiązać problem, nie na siłę tylko z zastanowieniem. Widać że ma wiedzę i doświadczenie, na pewno do niej wrócę, bo z dotychczasowych kontaktów z protetykami słuchu ten był najlepszy.. Na druku badania słuchu jest pieczątka i nazwisko, to chyba jest ta osoba, o której myślę - Agnieszka Maszyńska (trochę rozmazane, moze przekręciłem nazwisko).
Jednak jak jest jakis problem medyczny, czy jakaś specyficzna wada słuchu to na pewno Instytut fizjologii i patologii słuchu jest "firmą", do której warto się zwrócić.

Ten,któryWie

Post autor: Ten,któryWie » czw sty 29, 2009 21:21

orion pisze:Mierzyłem aparaty w Audiofonie przy Powstańców Warszawy 2 - wejście od tej uliczki gdzie jest Wedel na rogu, bodajże Górskiego?, i tam trafiłem na bardzo kompetentną kobietę, robi wrażenie fachowca i jest przy tym miła, potrafi słuchać i stara się rozwiązać problem, nie na siłę tylko z zastanowieniem. Widać że ma wiedzę i doświadczenie, na pewno do niej wrócę, bo z dotychczasowych kontaktów z protetykami słuchu ten był najlepszy.. Na druku badania słuchu jest pieczątka i nazwisko, to chyba jest ta osoba, o której myślę - Agnieszka Maszyńska (trochę rozmazane, moze przekręciłem nazwisko).
Jednak jak jest jakis problem medyczny, czy jakaś specyficzna wada słuchu to na pewno Instytut fizjologii i patologii słuchu jest "firmą", do której warto się zwrócić.

pani Agnieszka Muszyńska-potwierdzam-doskonały fachowiec!!

Wiewior

Post autor: Wiewior » pt sty 30, 2009 02:23

Witam,
właśnie jesteśmy w trakcie wyboru aparatu. Byliśmy już w 5 miejscach i najlepiej sprawdził się Geers (Ursynów al. KEN 103) a dokładniej Pan Jarosław Dębski.
Ze wszystkich miejsc tam badania zrobił najdokładniej i najrzetelniej starał się ustawić każdy z testowanych aparatów. W pozostałych punktach zawsze coś było nie tak (głównie "zwiedzaliśmy" na Ursynowie, ale i nie tylko). Nie chce robić antyreklamy.

Nie wiem czy podobna obsługa będzie w pozostałych salonach w Warszawie, ale maja ich więcej.

Kod: Zaznacz cały

http://www.geers.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=79&Itemid=7
Z racji punktowego w czasie mojego zainteresowania, nie wiem czy takie sklepiki nie padają? Czy za 5 lat Tata będzie miał gdzie pójść żeby przestroić aparat?

oliwka

Post autor: oliwka » pt lut 13, 2009 16:11

Czy akurat GEERS to dobry wybór i czy będzie można tam wyregulować aparat za 5 lat? Nie wiem, zwłaszcza, że jeszcze 1-2 lata temu było ich w Warszawie 8, a teraz jest o 3 mniej.....
....ale moze to tylko przypadek.....

gramulti

Post autor: gramulti » pn mar 01, 2010 21:18

Ja osobiście nie chwale sobie Gerssu, obsługa zmienia tam się dośc często. Pamiętam, że chcieli mi wcisnąć aparat który wcale nie był dla mnie najlepszy. A ostatnio jak szukałam wkładek uniwersalnych (takich nietypowych, które ciężko dostać ) to wysłuchałam " wykładu " protetyka na temat "super" wkładek, które posiadają .Chociaż wyrażnie zaznaczyłam, że interesuje mnie tylko i wyłącznie ten określony typ wkładek. Ale tego typu wkładek nie posiadali, chociaż są przedstawicielem dystrybutora wkładek. Mieli sprawdzić w magazynie i odzwonić :lol: Jak do tej pory cisza w słuchawce .

INEZ83

Post autor: INEZ83 » pn maja 17, 2010 14:10

Witam serdecznie wszystkich:)
Ja równiez jestem tu nowa. Stwierdzono u mnie umiarkowany niedosłuch, lekarz zalecił noszenie aparatu słuchowego.
Trochę mnie to przeraża, chciałabym zakupić dobry aparat.Czy ktoś może mi polecić jakiś sprawdzony punkt protetyczny w Warszawie?
Dziękuję.

INEZ83

tarratura

Post autor: tarratura » pt maja 28, 2010 11:57

Wiewior pisze:Witam,
właśnie jesteśmy w trakcie wyboru aparatu. Byliśmy już w 5 miejscach i najlepiej sprawdził się Geers (Ursynów al. KEN 103) a dokładniej Pan Jarosław Dębski.
Ze wszystkich miejsc tam badania zrobił najdokładniej i najrzetelniej starał się ustawić każdy z testowanych aparatów. W pozostałych punktach zawsze coś było nie tak (głównie "zwiedzaliśmy" na Ursynowie, ale i nie tylko). Nie chce robić antyreklamy.

Nie wiem czy podobna obsługa będzie w pozostałych salonach w Warszawie, ale maja ich więcej.

Kod: Zaznacz cały

http://www.geers.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=79&Itemid=7
Z racji punktowego w czasie mojego zainteresowania, nie wiem czy takie sklepiki nie padają? Czy za 5 lat Tata będzie miał gdzie pójść żeby przestroić aparat?
Witaj,
ja również korzystałem z frmy Geers wybirając aparat dla mojej mamy. bylismy bardzo zadowolenie z obsługi i wogóle.APrat został idealanie dopasowany do wady słuchu mojej mamay. Sprzet jest objety gwarancją, a firma oferuje dalsza opieka nad klientem – konserwacja aparatu, wymiana itp.

Bati55

Post autor: Bati55 » pt maja 28, 2010 15:47

Ja na temat Warszawy się nie wypowiem bo jestem z Wrocławia. Ale widze że wyżej ktoś pisał o Geersie. Jestem ich klientką już od kilku lat, we Wrocławiu przy św. Antoniego. Nie miałam nigdy żadnych problemów ani z aparatami ani z obsługą.

A w Warszawie słyszłam pozytywne opinie o instytucie przy placu Trzech krzyży.

qba1975

Post autor: qba1975 » pn cze 28, 2010 13:37

Witam,
Ja polecam salon przy ul. Hożej w Warszawie. To przede wszystkim profesjonalisci. Ja jestem bardzo zadowolony z obsługi , rzetelna, profesjonalna, wyrozumiała obsługa, dodam, że bardzo miła:) I mają duzy wybór aparatów.

dwaoticony

Post autor: dwaoticony » pn cze 28, 2010 15:28

nie polecam w warszawie geersów. ci ludzie nastawieni są tylko na sprzedaż. nic więcej. oby tylko opchnąć i do widzenia. i można o kupę kasy przepłacić u nich.

tarratura

Post autor: tarratura » ndz sie 29, 2010 15:47

Witam,
Jak juz wczesniej pisałem ja byłem zadowolony z salonu Geersa w Warszawie. Osługa na najwyzszym poziomie, duzy wybór aparatów.Klient jest powaznie traktowany bez wzgledu na wik czy stan portfela.Dobrali aparat dla mojej mamy idealnie.Troche to wszytsko trwało ale jestem zadwolony.Moge byc spokojny ze zakupiłem mamie apartw dobrym punkcie. Sprzet jest objety gwarancją, a klient ciągła opieka ze strony firmy.Oferuja konsrewacje sprzetu, porady, pomoc w razie jakichkolwiek problemów.Ale rozumiem, że kazdy z nas moze miec swój ulubiony salon i obsługe.
Pozdrawiam.

Bati55

Post autor: Bati55 » pn sie 30, 2010 15:43

Nie wiem jak sytuacja wygląda w Warszawie. We Wrocławiu jest bardzo dobrze jezeli chodzi o salony protetyczne.Przynajmniej ja jestem zadowolona.A ceny aparatów są z reguły wszedzie wysokie.
Tylko czasem płaci się duzo za sam aparat, a sa firmy w których owszem aparat kosztuje ale klient jest objety pełną opieka nad sprzętem w trakcie uzytkowania. Nie trzeba się martwic o konserwacje, jakies naprawy.To dla mnie duży plus. :P

INEZ83

Post autor: INEZ83 » śr paź 27, 2010 17:12

Chciałam podzielić sie z forumowiczami moimi spostrzezeniami. Bardzo długo szukałam aparatu słuchowego dla siebie. Nie chciałabym promowac tu konkretnego salonu, ale warto wybrac sie do renomowanych firm. Byłam w kilku punktach zanim zdecydowłam sie na zakup i mam porównanie. Jakośc obslugi, duzy wybór sprzetu i preferencyjne warunki dla klienta takie jak możliwośc zwrotu sprzetu to atuty tych renomowanych firm, ktore maja wiele swoich oddziłow w róznych miastach. Jestem skłonna zapłacic troche wiecej i byc zadowolona z zakupu niz narzekac na zle działajacy aparat.
Pozdrawiam.

qba1975

Post autor: qba1975 » śr lis 24, 2010 17:08

Duzym plusem renomowanych punktów sprzedazy aparatów jest serwis zakupionego sprzetu oraz tzw. opieka nad pacjentem. Dla mnie wazne jest możliwośc bezproblemowego zgłoszenia usterki aparatu czy wykonanie konserwacji.

ODPOWIEDZ