Aparat słuchowy Geers

Dyskusja, porady, pytania na temat aparatów słuchowych, systemów FM, baterii oraz akcesoriów.

Moderator: admin

PiotrM

Re: Aparat słuchowy Geers

Post autor: PiotrM » śr cze 27, 2012 13:32

Danuta,
Orientujesz sie moze jak z gwrancja na aparaty? Szukam salonu, w którym przy zakupie apartu mógłym otrzyć w miare długa gwarancje. A czy jest mozna u nich wykupoić ubezpieczenie aparatu w razie szkody. Wiadomo aparat troche kosztuje.
Co miałaś na myśli pisząc "duzy rozrzut cenowy" - mogłabyś troche przybliżyć,zakałdajac ze aparaty kosztuja w granicach 3000 zł?
Czy rzeczywiscie mają u nich w salonie szeroki wybór aparatów, a cena rośnie wraz z wymaganiami klienta?
Zanim zdecyduje się tam pojść chciłabym uzyskac troche informacji.
Bede wzdzieczny za odzew.

mamaAli

Post autor: mamaAli » czw cze 28, 2012 21:47

Co prawda pytanie nie do mnie, ale troche się ostatnio rozglądałam po salonach i wiem, że w Geersie mają własnie ubezpieczenie zabiezpieczające przed kradzieżą lub zniszczeniem. Jest to dodatkowa opcja jaką można dokupić, ale wydaje się moim zdaniem całkiem ciekawa, bo jak na taki wydatek to chyba warto zainwestowac i spać spokojnie:-)

Danuta

Post autor: Danuta » sob cze 30, 2012 20:07

Piotr,
Z tego cos ie oprientuje apart mozna kupic juz od 800 zł. W zaleznosci od potrzeb. Aparat o klasie komfort to wydatke około 4000 zł.
Musialbys podpytac na miejscu i najliepij porownac sporzet jaki mają.
Jesli chodzi o gwarancje to chyba maks. 4 lata, lecz nie wiem czy wszytskie modele.
Nie wiem czy ja miałam szczescie czy po prostu kupiłam dobry aparat, ale przez cały okres uzytkowania nie miałam z nim problemu.Ale zgodze sie z Toba ze dobra gwarancja jest waznym elementem przy kupnie nowego apartu, szczególnie tego z górnej pólki:)

PiotrM

Post autor: PiotrM » czw sie 16, 2012 12:50

Danuta, dzieki za sugestie. Wszedłem na strone internetowa geersa i troche poczytałem na ten temat.Rzeczywiscie z ta gwaranacja miałas racje.Maja usługe dziek której mozna dokupic sobie pakiet dłuzej gwarancji do 4 lat, to całkiem ciekawe rozwiazanie. Zaczałem powaznie zastanaiwac sie nad ta usługa.
Poza tym musze powiedziec ze maja duzy rozrzut cenowy aparatów. W salonie jeszcze nie byłem, narazie pochodziłem troche po stronie internetowej. Spodobała mi sie wyszukiwarka aparatów z podziałem na poszczególne klasy.Mozna porównac ceny aparatow w zależnosci od zaawansowania technologiczne oraz ich przeznaczenia.

cairo

Post autor: cairo » pn lis 26, 2012 13:28

Witam wszystkich.
Chciałem dołączyć do grona które wątpi w prawdziwość najlepszej rzekomo oferty firmy Geers,a mianowicie firma ta określa aktualną swoją ofertę aparatów Novasense jako najnowszą linię Siemensa.
Otóż zapraszam do strony Siemens.pl i zobaczymy że w najnowszej ich ofercie nic takiego nie występuje.
Pokusiłem się o zadanie pytania firmie Siemens na temat bądź co bądź ich własnego produktu oferowanego przez Geers i jaką uzyskałem odpowiedź? ŻADNĄ satysfakcjonującą,ponieważ firma nie pokusiła się nawet o najmniejszą ocenę i potwierdzenie że owy aparat należy do nich,tylko lakonicznym cytuję w tej sprawie proszę kontaktować się z firmą Geers.
Może nie mam,a raczej z pewnością nie mam dużej wiedzy na temat funkcjonowania rynku aparatów słuchowych i to kto za którym z nich stoi ale skoro mówi się że to Siemens a Siemens ani słowa to coś jest nie tak do końca.
Może ktoś z forumowiczów zna odpowiedź na moje pytanie,za którą byłbym wdzięczny.
Póki co zastosowałem się do rady Siemensa i zadałem pytanie Geers,jak do tej pory nie mam odpowiedzi,jeśli raczą odpisać pozwolę sobie ją przytoczyć na naszym forum.
Pozdrawiam.

roxana

Post autor: roxana » czw sty 31, 2013 17:25

Pomimo tych wielu niepochlebnych opinii skorzystałam z usług geersa i wcale tego nie zaluje. Udalo mi sie u nich kupic taniej jeden z dwóch aparatów sluchowych, za jeden zaplacilam ok 1300 zł i wcale nie byl to aparat nizszej klasy. Ponadto Pani protetyk zacheciał mnie do wykupienia przedluzonej gwarancji. Owszem moze nie kazdy skusi sie na dodatkowy wydatek, ale ja sie zgodizłam, teraz mam gwarancja az na 4 lata.
Uwazam rowniez ze plusem dobrego salonu i jego wizytówkę sa profesjonalni protetycy. ja na taką profesjonalistke trafiłam.

AkOTOAparatySluchowe

Post autor: AkOTOAparatySluchowe » pn lis 18, 2013 17:21

roxana pisze:Pomimo tych wielu niepochlebnych opinii skorzystałam z usług geersa i wcale tego nie zaluje. Udalo mi sie u nich kupic taniej jeden z dwóch aparatów sluchowych, za jeden zaplacilam ok 1300 zł i wcale nie byl to aparat nizszej klasy. Ponadto Pani protetyk zacheciał mnie do wykupienia przedluzonej gwarancji. Owszem moze nie kazdy skusi sie na dodatkowy wydatek, ale ja sie zgodizłam, teraz mam gwarancja az na 4 lata.
Uwazam rowniez ze plusem dobrego salonu i jego wizytówkę sa profesjonalni protetycy. ja na taką profesjonalistke trafiłam.

Gratuluje nieprzemyślanego zakupu oby nie skończyło sie tak jak u tego Pana

viewtopic.php?f=3&t=227

Dlaczego nie zadacie sobie pytania dlaczego ten aparat jest taki tani? O trafiłem na wspaniałą promocję :) NIE dałeś się zrobić jak dziecko.
Tanie aparaty to złom, stare modele aparatów wyparte przez nowsze bardziej zaawansowane. do których za jakiś czas braknie części i co dalej trzeba kupić nowy i nowy i tak w kółko do śmierci.
A wystarczy pomyśleć i popytać.
Nowy aparat średniej klasy kosztuje ok 3500 - 560 daje 2940 koszt naprawy w najdroższym wydaniu - wymiana wzmacniacz to 900zł. Aparat jest trwały jak sie o niego dba - oddaje regularnie na przeglądy raz w roku koszt to ok 90zł w zależności od producenta
Kupując aparat nowy to znaczy ze dany model pojawił sie w sprzedaży w tym lub ubiegłym roku max 2 lata temu macie gwarancje ze części bedzą do niego na minimum 10 lat jak nie dłużej.
Poza tym Macie już nowoczesny aparat z którego dziedzice zadowoleni.
I pisanie ze kupiłem wspaniały aparat za 1300zł jest objawem naiwności lub próba reklamowania nędznej firmy GEERS

pamparuch

Post autor: pamparuch » pn lis 25, 2013 01:35

Odnośnie firmy GEERS i KIND
Pierwsza kwestia to:
http://www.psps.pl/inne/artykul.pdf
Druga to fakt wkładania aparatów słuchowych w swoje obudowy, co powoduje że klient nie jest w stanie sprawdzić jakiej wartości i jakiej jakości aparat posiada. tzn. ani firma KIND ani firma GEERS nie produkują aparatów. Jeżeli masz na obudowie aparatu napisane że jest to aparat jednej z tych dwóch firm, to jest to równoznaczne z tym że ktoś cię zrobił w balona (największy problem może być w przypadku aparatów wewnątrzusznych gdzie obudowa jest wykonywana indywidualnie i nie musi mieć żadnego napisu).
Obie firmy należą do Niemców. Ot widać taki ich marketing.

PiotrM

Post autor: PiotrM » sob sty 31, 2015 23:28

Musze się z Wami podzielić zaskakującą informacją, ostatnio poszukując całkiem innego sprzętu rehabilitacyjnego, wpadłem na firmę która sprzedaje aparaty słuchowe w bardzo korzystnych cenach, wysokiej klasy aparat można u nich kupić za niewiele ponad 2000 zł. Nie powiem, nie powiem konkurencyjne ceny mają. Sprzęt ma dobre parametry, wiec nie jest to żadna podpucha.wiem że maja salon w Łodzi przy Zachodniej, jak również sklep on line, firma chyba nowa na rynku, bo wcześniej na nią nie wpadłem, BranVital się zwie.

pamparuch

Post autor: pamparuch » śr lut 18, 2015 22:59

Napisz co to za aparat a powiem Ci czy jest dobry.
Jeśli chodzi o BRANDvital to jest to tylko inna odsłona firmy Geers lub jej bliski partner. Najwidoczniej Geers tak zszargał sobie opinię że od starej nazwy chce się odciąć :D
Ciekawe czemu odezwałeś się z tym tekstem w wątku "Aparat słuchowy Geers"? Przypadek? :)

glosbyme

Post autor: glosbyme » czw gru 03, 2015 17:30

Witam. Rowniez nosze aparat sluchowy u mnie w miescie nowy targ jest firma geers od nich mam aparat i jestem zadowolona i z aparatu i z obslugi.pani bardzo mila.wszystko wytlumaczy ceny nie sa bardzo wysokie tzn. Rozpietosc cenowa maja na kazda kieszen.ja mam swoje 2 za 2199 i od tego refundacja niestety za jakosc sie placi. Ogolnie polecam . nie. Warto wierzyc w opinie negatywne dopoki sami sie nie przekonamy :D

pamparuch

Post autor: pamparuch » pt gru 04, 2015 14:37

Witam.
Mam prośbę taką żebyś napisała nam jakie aparaty zakupiłaś chodzi o markę i model. Zawsze może to pomóc komuś w wyborze aparatów. Chcielibyśmy również dowiedzieć się czy są to aparaty wewnątrzuszne czy za ucho.
Pozdrawiam.

glosbyme

Post autor: glosbyme » pt gru 04, 2015 17:13

Tak mam sebotek 50 za ucho fajny malutki

ODPOWIEDZ