Czy aparat Audio Service XS6G3 to dobry wybór

Dyskusja, porady, pytania na temat aparatów słuchowych, systemów FM, baterii oraz akcesoriów.

Moderator: admin

Przemko

Re: Czy aparat Audio Service XS6G3 to dobry wybór

Postautor: Przemko » śr lut 08, 2017 13:57

No i okazało się, że moje aparaty mogą komunikować się z moim Samsungiem czyli nie muszę mieć iPhone :D . Dzięki temu mam podgląd na stan baterii w aparatach ( wiem ile jeszcze mają mocy ) mogę regulować głośność i mogę uruchomić sobie dodatkowy program wspomagający rozmowę w hałasie oraz kilka innych bajerów z których nie korzystam np. geolokalizacja i przypisywanie ustawień aparatów do miejsca w którym akurat przebywam. Baterie wymieniałem po 8 dniach pracy a to dużo bo z aparatów korzystam na okrągło tzn. około 16 godzin na dobę. Podejrzewam, że trzymałyby jeszcze dłużej tylko, że bawiłem się troszkę telefonem i aparatami połączonymi poprzez bluetooth a to niestety zżera baterię stąd pewnie taki wynik. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z aparatów no i z protetyka :D
Gosiu powiedz mi jak się spisują te Twoje aparaty.

gosia1

Re: Czy aparat Audio Service XS6G3 to dobry wybór

Postautor: gosia1 » pn lut 20, 2017 14:00

Witam
Tak prawdę mówiąc ...w tych aparatach z Audio Service ..słyszę lepiej - zmniejszam głośność w TV na każdej stacji co najmniej o 3 stopnie....Teraz dowiedzialam się że raz na 1-2 m-ce mam dokupic jakieś siteczka - które można samemu zmieniać - dotyczy wkładek indywidualnych tylko.
Z osoby która mi dobierała ten aparat i ustawiała...tak sobie.Oprócz tego ze jest na prawdę mila...niestety nie jestem przekonana o jej wiedzy...no ale może się mylę.
Czasem jednak mam wrażenie ze np.na filmie muzyka jest głośniejsza niz dialogi, albo głos lektora miesza się z głosem aktora...więc sama nie wiem czy to efekt aparatów czy po prostu myślami jestem "nie tu"...
W maju jadę do Kajetan.Poproszę aby mi sprawdzili ustawienie...jakoś mam do nich zaufanie bezgraniczne... :)
Moje baterie 312 tki...wytrzymują do 6-7 dni...i tez noszę tak samo długo aparaty w ciągu dnia.Jedynie co...nie nakładam aparatów jak wychodzę do miasta...jakoś się nie przyzwyczaiłam. Raz jak wyszłam - a zapomniałam zdjąć- to hałas mnie przerażał...
Piszesz że Twoje aparaty pasują "coś do czegoś"...muszę jeszcze raz przeczytac może i moje tez "tak mają" .A jak Ty do tego doszedłeś?
Pozdrawiam
Gosia

Wróć do „Aparaty słuchowe, systemy FM, baterie oraz akcesoria”