Aparaty słuchowe, i słuchanie muzyki z telefonu

Dyskusja, porady, pytania na temat aparatów słuchowych, systemów FM, baterii oraz akcesoriów.

Moderator: admin

0gnista

Aparaty słuchowe, i słuchanie muzyki z telefonu

Postautor: 0gnista » sob lis 12, 2016 20:29

Witam, jestem tu nowa. Od środy posiadam aparaty słuchowe (niedosluch obustronny), i chcę uzyskać informację, jakie mogę kupić słuchawki, żeby odtwarzać muzykę z telefonu, gdy idę przez miasto. Nie lubię odgłosów ulicy, drażnią mnie niesamowicie, dlatego zdecydowanie lepiej będzie, jeśli będę od nich odcięta muzyką. Z góry dziękuję za pomoc ;)

Ten,któryWie

Re: Aparaty słuchowe, i słuchanie muzyki z telefonu

Postautor: Ten,któryWie » czw gru 01, 2016 22:27

Mam pytanie jakie masz aparaty - producent, typ? Nowsze modele aparatów mają możliwość połączenia bezprzewodowo z tzw. streamerem-przekaźnikiem, który z kolei można sparować też oczywiście bezprzewodowo np. z telefonem komórkowym i z wbudowanego odtwarzacza muzyki lub radia słuchać bezpośrednio w swoich aparatach. W najnowszych i najdroższych aparatach można się bezpośrednio połączyć z telefonem komórkowym poprzez Bluetooth LowEnergy. Warto więc zapytać swojego protetyka czy jest możliwość dokupienia tego streamera (różnie się nazywa u różnych producentów).

Wróć do „Aparaty słuchowe, systemy FM, baterie oraz akcesoria”