Aparaty słuchowe- który salon wybrać?

Dyskusja, porady, pytania na temat aparatów słuchowych, systemów FM, baterii oraz akcesoriów.

Moderator: admin

Gosiaa65

Aparaty słuchowe- który salon wybrać?

Postautor: Gosiaa65 » czw mar 03, 2016 14:09

Witam,
mam 51 lat i niedawno stwierdzono u mnie niedosłuch. Byłam w kilku salonach protetycznych i trochę o aparatach już wiem.
W internecie również poszukałam wiadomości. W jednym z salonów zaproponowano mi siemens i phonak. I nad tymi opcjami się zastanawiam. Proszę o informacje, czy może ktoś już takie aparaty kupił? Jakie wrażenia? Ogólnie słyszałam lepiej, ale ciągle nie mogę się pogodzić, że muszę aparaty nosić.

Odnośnie cen, to wiadomo, ogromne, ale czy mógłby mi ktoś polecić jakiś salon, który mogłabym wybrać w Lublinie? Lub nawet w okolicy? Ceny chyba się nieznacznie różnią?
Zależy mi na profesjonalnym podejściu. W salonach w Lublinie proponowano mi również innych producentów. Jakie są Wasze doświadczenia? Zależy mi na tym, aby aparaty były jak najmniej widoczne.

Szukam salonu, do którego zawsze będę mogła wrócić i nikt nie potraktuje mnie jak nachalną klientkę. Wiem, że do salonu trzeba później chodzić po baterie i na czyszczenie aparatów.

Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.

Wróć do „Aparaty słuchowe, systemy FM, baterie oraz akcesoria”