Wymiana aparatów na nowe

Dyskusja, porady, pytania na temat aparatów słuchowych, systemów FM, baterii oraz akcesoriów.

Moderator: admin

siymia

Wymiana aparatów na nowe

Postautor: siymia » sob paź 24, 2015 23:03

Witajcie.

Jak wiecie, co 5 lat przysługuje wymiana aparatów słuchowych. Nie miałabym problemu, gdyby nie fakt, że mój protetyk się wziął i zlikwidował... :( Miałam do niego pełne zaufanie, a potwierdzeniem tego będzie fakt, że wszystko działało świetnie (dalej działa) i nie było konieczności jego odwiedzania. Jednak minął już czas, w mojej miejscowości (Nowy Targ) jest tylko Geers i jeden albo dwóch małych protetykow, tylko nie ufam żadnemu - o Geersie łatwo wyczytać złe opinie (choć ja po wizycie wstępnej powiedziałabym co innego) a o tych mniejszych trudno znaleźć jakiekolwiek. Chciałabym mieć znów Siemensy, gdyż jestem z nich naprawdę zadowolona, a Geers ich już nie oferuje. Uważacie, że warto szukać kogoś, kto mi je wykona czy można pokusić się o zmianę marki aparatów?
Jestem osobą aktywną sportowo, więc u mnie tanie aparaty nie wchodzą w rachubę, do tego zależy mi na akcesorium w postaci pilota z możliwością połączenia na BT z telefonem (muzyka) a dowiedziałam się, że Siemens takie posiada.
Jestem w rozterce, wolałabym u siebie protetyka mieć, niż jeździć do Krakowa (Phonmed bodajże) ,wiadomo ustawienie nowych aparatów trochę czasu zabiera.
Co poradzicie?

Pozdrawiam.

pamparuch

Re: Wymiana aparatów na nowe

Postautor: pamparuch » ndz paź 25, 2015 23:47

Na dzień dzisiejszy każdy producent ma w swojej ofercie aparaty o których piszesz :) (chodzi o akcesoria BT).
Jeśli będziesz musiała skorzystać z firmy Geers to pilnuj się tego żeby wziąć u nich aparaty znanej marki (potrafią wciskać aparaty firm krzak :P).
Nie wiem czy nie lepiej będzie mimo wszystko podjechać do Krakowa jeśli nie ufasz protetykom z Twojej miejscowości.
Korzystając z usług kiepskiego protetyka pozostaje liczyć na szczęście a to czasem nie sprzyja.

Wróć do „Aparaty słuchowe, systemy FM, baterie oraz akcesoria”