dobry punkt z aparatami i dobry protetyk w Krakowie

Dyskusja, porady, pytania na temat aparatów słuchowych, systemów FM, baterii oraz akcesoriów.

Moderator: admin

onenoone

dobry punkt z aparatami i dobry protetyk w Krakowie

Postautor: onenoone » pt maja 22, 2015 18:34

Witam, chciałbym z kupić aparat słuchowy dla starszej osoby. Czytałem na forum, żeby unikać niektórych firm. Jeśli ktoś może polecić sprawdzonych fachowców będę wdzięczny.

Bartek

admin
Administrator
Kontaktowanie:

Re: dobry punkt z aparatami i dobry protetyk w Krakowie

Postautor: admin » sob maja 23, 2015 23:29

Witam,

Słyszałem dobre opinie o firmie Dor-Med z Krakowa mają punkty na ul.Urzędniczej i Kazimierza Wielkiego.
ArekS
administrator Sluch.com.pl

pamparuch

Postautor: pamparuch » czw maja 28, 2015 12:01

Nie wiem jak teraz, ale kiedyś Dor-Med sprzedawał aparaty firmy RION. Okrutna lipa to była. Japońskie aparaty :D Było to jednak dawno i teraz może już się tym nie zajmują.
Przestrzegam tylko przed Geersem i BrandVitalem (BrandVital to tak naprawdę nowa odsłona GEERSA) do tych firm miałem, mam i będę miał uraz na zawsze. Zaś jeśli chodzi o firmy to czasem, firma może być dobra ale można trafić na kiepskiego protetyka. Lepiej po prostu przejść się do dwóch czy trzech gabinetów i sprawdzić proponowane aparaty pod kątem ceny i klasy. Dobrze jest też brać aparaty renomowanych firm (Widex, Phonak, Siemens, Oticon i tych trochę mniej znanych ReSound, Bernafon, Starkey, Audio Service) z tymi aparatami nie powinno być problemów. Ktoś może dopisać jeszcze jakieś firmy bo może coś pominąłem :)

Monika11

Postautor: Monika11 » wt cze 23, 2015 13:52

Polecam Krach Słuch, świetne miejsce, profesjonalna obsługa, przystępne ceny, bardzo dobra informacja co do modeli aparatów słuchowych.

AnnaW

Postautor: AnnaW » wt lip 12, 2016 13:09

Moja znajoma jakiś czas temu zakupiła aparat słuchowy w firmie DorMed w Krakowie. Nie wiem co to dokładnie za aparat. Długi czas nie była w stanie go używać. Chodziła non stop do punktu, kombinowali na różne sposoby, ale nic nie poradzili - była bardzo rozczarowana, bo wydała na to dużo pieniędzy.
Po niedługim czasie kłopoty ze słuchem dotknęły również mnie. Znając historię znajomej postanowiłam odwiedzić kilka punktów i porównać, aby nie popełnić podobnego błędu.
Po długich tygodniach i wielu wizytach zdecydowałam się na firmę AudioNova. Sam punkt wyglądał niepozornie. Ale dopiero tam udzielono mi jasnych informacji na temat stanu mojego słuchu. Zaproponowane przez panią protetyk aparaty okazały się strzałem w dziesiątkę.
Opowiedziałam mojej znajomej o tym punkcie - poszła tam ze swoim aparatem. Pani protetyk zaleciła wykonanie innej wkładki, zmieniła ustawienia i teraz moja znajoma jest również zadowolona z aparatu.
W firmie AudioNova zostałam tak potraktowana jak sobie tego życzyłam - będę polecać znajomym tę firmę.

Ten,któryWie

Postautor: Ten,któryWie » pn lip 18, 2016 18:04

Polecam zdecydowanie firmę Fonmed na ulicy św. Katarzyny. Dwaj właściciele tej firmy to ścisła czołówka krajowa jeśli chodzi o kompetencje i umiejętności.

Wróć do „Aparaty słuchowe, systemy FM, baterie oraz akcesoria”